Seria Karlik Mini

Kolorystyka Karlik Mini i dodatkowe ramki ozdobne

Seria Mini marki Karlik daje możliwość swobodnego konfigurowania osprzętu elektrotechnicznego. Wyposażenie tego typu jest dostępne w kilku modnych wariantach kolorystycznych, które oferujemy w naszym sklepie, czyli w bieli, czerni i w srebrnym macie. Stanowią one doskonałą bazę do efektownych konfiguracji, które z pośrednimi ramkami ozdobnymi wyglądają po prostu idealnie

Funkcje gniazdek i łączników z serii Mini, których potrzebujesz 

Karlik Mini kładzie maksymalny nacisk na bezpieczeństwo każdego użytkownika, a przede wszystkim dzieci. Gniazdka i łączniki są dostępne w wariantach o podwyższonej odporności na wnikanie wilgoci i z klapkami bryzgoszczelnymi. W sklepie dostępne są funkcjonalne i ładne:

  • pojedyncze mechanizmy z pojedynczymi i podwójnymi gniazdami zasilającymi,
  • moduły podświetlające do łączników,
  • natynkowe puszki montażowe, które pozwalają na konfigurowanie dowolnej wielkości puszek wielokrotnych;
  • mechanizmy do regulatorów, czujników, gniazd abonenckich i multimedialnych – to ponad 90 funkcjonalności, które uporządkujesz w eleganckiej i nienachalnej formie z serii Mini.

Serię Mini wyróżnia dopracowana technologia, solidne materiały, trwałość oraz prosty montaż.

Popularne łączniki rodem z USA – zarządzaj oświetleniem w amerykańskim stylu

Dobry osprzęt elektroinstalacyjny pozwala zarządzać oświetleniem, klimatyzacją, roletami i innymi domowymi urządzeniami tak, jak tego chcesz. Możesz zrobić to nawet w amerykańskim stylu – wystarczy kupić dyskretny mechanizm z niewielką dźwignią z serii Mini.

Możliwość kupna ramek i modułów – w zestawach i osobno 

Seria Mini prezentuje się elegancko i z pewnością będzie pasować do aranżacji twojego mieszkania. Możesz kupić każdy element osobno i stworzyć unikalną kombinację z różnorodnych wariantów kolorystycznych, które wybierają inwestorzy i rekomendują projektanci. Możliwa jest dowolna konfiguracja ramek pojedynczych i wielokrotnych – w pionie lub poziomie. Możesz dowolnie dobrać kolor ramki, ramki ozdobnej i plakietki.

Maxi technologia w serii Mini marki Karlik

Mechanizmy i włączniki Karlik Mini wyróżnia minimalizm. Zapewniają one wszystko, co najlepsze w branży, jeśli chodzi o dostępne technologie – mocną konstrukcję, solidne zaciski i kompaktowe wymiary, które ułatwiają podłączenie i montaż elementów, trwałe mechanizmy, puszki, ramki i plakietki, ładne i przyjemne w dotyku tworzywa i nowoczesne gniazda multimedialne, internetowe oraz zintegrowane gniazda USB 5 V do ładowania wszystkiego co jest smart. Oprócz tego Karlik Mini oferuje nowoczesne mechanizmy do sterowania domową automatyką, regulatory temperatury i czujniki – wszystko do zamontowania w eleganckiej ramce wielokrotnej z innymi elementami osprzętu lub osobno w ramce pojedynczej, nawiązującej designem do pozostałych elementów

Bestsellery
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium