Białe włączniki i gniazda Karlik Mini

RAMKA PODWÓJNA KARLIK MINI 00/00 RAMKA PODWÓJNA KARLIK MINI 00/00
Producent: Karlik
Cena: 7,19 zł
szt.
zobacz więcej
RAMKA POTRÓJNA KARLIK MINI 00/00 RAMKA POTRÓJNA KARLIK MINI 00/00
Producent: Karlik
Cena: 10,19 zł
szt.
zobacz więcej
RAMKA POCZWÓRNA KARLIK MINI 00/00 RAMKA POCZWÓRNA KARLIK MINI 00/00
Producent: Karlik
Cena: 14,49 zł
szt.
zobacz więcej

Funkcjonalne białe włączniki i gniazdka od Karlik Mini

Do tej kategorii produktów należą atrakcyjne wizualnie i funkcjonalne białe kontakty oraz różnego rodzaju gniazda elektryczne. W swoim asortymencie mamy różne modele - na przykład kolekcję Karlik Mini całą w bieli, która doskonale sprawdza się w każdego rodzaju pomieszczeniach. W asortymencie sklepu SalonEleks znajdują się m.in. białe gniazda, włączniki i białe ramki. Oferujemy możliwość zamówienia modeli o innym przeznaczeniu oraz różnych wersjach kolorystycznych i ustawieniach - m.in. gniazdo ze złączem USB. 
Dzięki efektownej warstwie wizualnej produkty wyglądają nowocześnie i efektownie niezależnie od pomieszczenia, w którym są zainstalowane. Na przykład białe gniazdo Karlik Mini. Dostępne są modele pojedyncze i podwójne o świetnej estetyce. Stwórz spójne wykończenie mieszkania z białą kolekcją Karlik Mini. 

Bogata kolekcja osprzętu elektrycznego w białym kolorze

Jeśli chodzi o kontakty i łączniki Karlik, dostępna jest szeroka gama produktów kolorze białym. Poza wspomnianym gniazdem (wraz z modelem antenowym i internetowym) możesz również dostosować biały włącznik Karlik Mini do swoich potrzeb. Oferujemy możliwość zakupu modeli dzwonkowych, schodowych, krzyżowych, pojedynczych i podwójnych. W tym przypadku dostępne są również dopasowane wizualnie ramki. Dzięki szerokiej gamie kolorystycznej można idealnie dopasować wyposażenie do stylu i wnętrza danego pomieszczenia. Gwarantujemy, że produkty znajdujące się w naszym sklepie spełnią Państwa oczekiwania.

Biała kolekcja Karlik Mini - najlepsza jakość

Biała kolekcja Karlik Mini w ofercie Salon Eleks z pewnością jest w stanie sprostać różnym wymaganiom. Wśród wielu propozycji znajdziesz osprzęt, który są nie tylko pasujący wizualnie ale i sprawny funkcjonalnie, także pod względem bezpieczeństwa. Dobrym przykładem jest biały kontakt z klapką Karlik Mini, który posiada między innymi szczelne przesłony, odpowiednią odporność na uszkodzenia oraz wysoką ochronę przed porażeniem prądem elektrycznym. Pozostałe produkty z tej serii również charakteryzują się doskonałą jakością i atrakcyjnym wyglądem. Biała ramka Karlik Mini zakupiona w naszym sklepie jest tego doskonałym przykładem. Sprawdzi się w wielu różnych pomieszczeniach, spełnia określone zadania i stanowi atrakcyjny dodatek do wnętrza.

Bestsellery
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium