Rozdzielnica natynkowa jest jednym z elementów sprawnej instalacji elektrycznej. Umożliwia ona montaż wszelkich urządzeń oraz podzespołów pozwalających na łączenie, przerywanie i podział obwodów elektrycznych. W ofercie posiadamy wiele rodzajów rozdzielnic natynkowe: zarówno multimedialne, jak i hermetyczne w wymiarach 1x12, 2x12, 3x12, 4x12. 

Rozdzielnice natynkowe

Rozdzielnice natynkowe są z tworzywa ABS o wysokiej jakości wykonania. Do wyboru są produkty z przezroczystymi drzwiczkami lub z obudową zamkniętą. Nie nadają się do montażu na zewnątrz budynków.

Rodzaje rozdzielnic natynkowych

W ofercie sklepu saloneleks.pl posiadamy trzy rodzaje rozdzielnic natynkowych: 

  • rozdzielnica elektryczna natynkowa - to rozwiązanie sprawdza się w instalacjach w domu, bloku, ale też w lokalach użytkowych. Ma chronić aparaty i urządzenia przed kurzem, działaniem wody, wilgoci i uszkodzeniem. 
  • rozdzielnica multimedialna natynkowa - sprawdza się najlepiej w pomieszczeniach biurowych. Ma możliwość dopięcia większej liczby modułów, dzięki czemu można podłączyć wiele komputerów do skrzynki. Pomaga to w zarządzaniu urządzeniami i chroni przed gwałtownymi skokami napięcia elektrycznego. 
  • skrzynka licznikowa natynkowa - najlepszy wybór do domu jednorodzinnego, bloku i budynku do użytku komercyjnego. Skrzynka zabezpiecza licznik energii przed uszkodzeniem mechanicznym, wodą i zakurzeniem. Skrzynki z przeźroczystą klapką umożliwiają wykonanie odczytu bez konieczności jej otwarcia. Jednocześnie konstrukcja chroni dostęp do licznika tylko dla upoważnionych osób.

Dzięki tym informacjom możesz dobrać odpowiedni produkt pod swoje potrzeby. 

Bestsellery
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium