Biały Biały / Złoty Biały / Srebro Biały / Czarny Biały / Led

Biała seria Ospel Aria

Efektowny wygląd oraz funkcjonalność oferowanego przez nas osprzętu elektrycznego to gwarancja udanej aranżacji wnętrza i łatwego użytkowania. W asortymencie sklepu znajduje się kolekcja biała Ospel Aria, w skład której wchodzą między innymi gniazda i włączniki o różnych zastosowaniach oraz formach. Zapewniamy wysoką jakość produktów, które doskonale prezentują się w różnorodnych pomieszczeniach zarówno w salonach, jak i w sypialniach, kuchniach czy łazienkach.

Różne kolory obramowania białych ramek do konkretnych wymagań

Decydując się na dostępny w naszym sklepie asortyment białej serii Ospel Aria, można dobrać kolorystykę obramowania gniazdek, włączników, gniazd głośnikowych czy antenowych. Jakie opcje proponujemy? Można na przykład wybrać gniazdo białe Ospel Aria z obramowaniem w kolorze złotym, srebrnym lub czarnym. Dzięki temu osprzęt idealnie będzie się komponował z rozmaitymi wnętrzami, gwarantując efektowny wygląd. W ten sposób bez wątpienia można zrobić wrażenie na gościach, ale też cieszyć się atrakcyjnymi aranżacjami w pomieszczeniach. To samo dotyczy oczywiście włączników różnego typu, ponieważ kolekcja biała Ospel Aria zawiera różnego rodzaju akcesoria, które charakteryzują się wysoką jakością, są funkcjonalne i estetycznie prezentują się na ścianach w pokojach, korytarzach, przy wejściu głównym czy obok schodów.

Podświetlenie wokół białych włączników – odpowiedni nastrój w prosty sposób

W asortymencie mamy również elementy z atrakcyjnym podświetleniem ledowym. Dostępny w naszej ofercie włącznik biały Ospel Aria może zawierać obramowanie z efektem świetlnym. Do wyboru są różnorodne kolory, między innymi niebieskie, zielone, czerwone i złote. W sumie kolekcja zapewnia dostęp do siedmiu rozmaitych podświetleń montowanych pod klawiszem. Dotyczy to nie tylko włącznika światła pokojowego, ale także schodowego oraz roletowego czy dzwonkowego. Kiedy panuje mrok, tego rodzaju osprzęt gwarantuje doskonały efekt. Oczywiście po uruchomieniu oświetlenia żarówka klawiszowa gaśnie. Dzięki temu włącznik biały Ospel Aria z podświetleniem stanowi praktyczny i ciekawy wizualnie element domowego wyposażenia.

Zachęcamy do skorzystania z naszej szerokiej oferty. Bez względu na to, czy zdecydują się Państwo na włącznik, czy gniazdo białe Ospel Aria, gwarantujemy wysoką jakość oraz funkcjonalność tego typu elementów, a także długotrwałe i bezproblemowe użytkowanie.

Bestsellery
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium