Karlik Mini seria złoty mat

Stylowe złote włączniki i gniazda do pomieszczenia

W salonie internetowym Eleks oferujemy szeroki wybór elementów osprzętu elektroinstalacyjnego. Doskonałym wyborem z pewnością będzie kolekcja złota Karlik Mini w matowej wersji. Wśród oferowanych produktów znajdują się gniazda, ramki, włączniki w rozmaitych konfiguracjach. Dajemy gwarancję na wysoką jakość dostępnego asortymentu. Produkty cechuje łatwy montaż i bezpieczeństwo użytkowania. W naszej ofercie znajduje się osprzęt, który można dopasować pod względem funkcjonalności oraz estetyki do niemal każdego wnętrza.

Matowe złoto osprzętu elektrycznego to doskonały efekt

Znajdujące się w ofercie salonu Eleks artykuły dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych. Można na przykład zdecydować się na gniazdo złote Karlik Mini z obramowaniem w kolorze złotym  bądź czarnym w zależności od upodobań. Wśród dostępnych w sklepie produktów znajdują się nie tylko gniazda zasilające, ale też internetowe oraz antenowe w różnych konfiguracjach. Do wyboru są modele pojedyncze lub podwójne, z ramką lub bez niej. Dzięki szerokiemu wyborowi gniazdo złote Karlik Mini można idealnie dopasować do swoich potrzeb.

W przypadku gniazd zasilających producent zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa. Dysponujemy między innymi modelami wyposażonymi w szczelne przesłony oraz gniazda hermetyczne, które doskonale sprawdzą się w kuchni lub łazience. Wysoki poziom ochrony przed porażeniem bez wątpienia ma duże znaczenie dla użytkowników mających dzieci. 

Eleganckie złote włączniki – pasują do wnętrz w stylu glamour

Dostępna w naszym sklepie kolekcja złota Karlik Mini skierowana jest do użytkowników o najwyższych wymaganiach. Względy estetyczne z pewnością są bardzo istotne dla klientów. Dlatego oferujemy osprzęt, który wyróżnia się modnym i eleganckim wyglądem. Oferowane przez salon Eleks produkty mogą zatem stanowić ważny element dekoracyjny. Znakomitym przykładem jest włącznik złoty Karlik Mini w wielu różnych wersjach. Posiadamy modele schodowe, krzyżowe, dzwonkowe, roletowe, także dostępne w rozmaitych konfiguracjach. Pojedyncze, podwójne, potrójne, a nawet poczwórne gniazda w ramkach pojedynczych i większych lub bez ramek – to wszystko można znaleźć w naszej rozbudowanej ofercie. Świetnie prezentujący się włącznik złoty Karlik Mini niewątpliwie wpłynie na to, jak dobrze będzie się prezentować całe pomieszczenie.

Bestsellery
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium