Dławnice kablowe, inaczej zwane dławikami kabla elektrycznego, to element pustowy miedzy obudową a kablem. Umożliwia przeprowadzenie kabla przez obudowę maszyny lub urządzenia elektronicznego, a także chroni i uszczelnia wejście kabla.

Dławnice kablowe

Przeprowadzenie kabla przez obudowę określonego urządzenia elektrycznego jest możliwe dzięki dławikom, które również znajdują się w naszej ofercie. Tego rodzaju elementy gwarantują nie tylko przypuszczenie kabla przez ściankę. Dodatkowo stanowią doskonałe uszczelnienie oraz zabezpieczenie przewodu. Takie akcesoria sprawdzają się w rozmaitych instalacjach przemysłowych. Oferujemy dławiki kablowe w różnych rozmiarach, co pozwala na idealne dopasowanie produktu do danego zastosowania.

Dławiki kablowe do przewodów o różnym przekroju

W ofercie sklepu internetowego Saloneleks.pl znajdują się dławnice kablowe do zabezpieczenia przewodu, przy czym zapewniamy dostęp do elementów pasujących do kabli o rozmaitym przekroju. Najmniejsze przewody to te liczące 4,5 mm. W asortymencie sklepu oferujemy jednak szeroki zakres możliwości, dzięki czemu zakupiony u nas dławik kablowy calowy może być bez problemu dopasowany nawet do kabla o średnicy 44 mm. Dzięki temu przewody są skutecznie chronione przed uszkodzeniami. Zapewniamy wysoką jakość oferowanych przez nas produktów, które przez długi czas efektownie się prezentują i skutecznie spełniają swoje funkcje.

Wysoka jakość dławików

Dzięki odpowiedniej budowie i wysokiej klasy materiałom oferowane przez nas dławnice kablowe do zabezpieczenia przewodu mogą być bez problemów montowane i z powodzeniem użytkowane w różnych warunkach. Dzięki temu zapewniają one skuteczną ochronę i uszczelnienie kabla, a także zabezpieczają przed ewentualnym skręceniem. Ma to znaczenie z wielu powodów. Właściwie dopasowany dławik kablowy calowy jest wykorzystywany w różnych branżach przemysłu i stosowany przy rozmaitych maszynach oraz urządzeniach elektrycznych.

Zapewniamy nie tylko szeroki wybór produktów tego typu, ale też szybką realizację zamówienia.

Bestsellery
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium