Oznaczenie kabla dostępne w naszej ofercie w formie pojedynczych oznaczników lub zestawów kolorowych oznaczników. Przewody YDYP w nawojach o różnej długości. 

Oznaczniki do kabli i przewody

Przewody YDYP instalacyjne

Stosowane w rozmaitych warunkach i różnorodnych sieciach okablowanie musi spełniać określone normy i gwarantować właściwe funkcjonowanie. W asortymencie naszego sklepu znajdują się przewody elektryczne YDYp. Wykorzystywane są w instalacjach domowych, czyli wewnętrznych. Mają miedziane żyły oraz jeden drut z polwinitową izolacją i powłoką. Gwarantujemy wysokiej klasy płaskie przewody elektryczne YDYp o różnych przekrojach. Dostępne są zarówno w rolkach stumetrowych, jak i przycięte na metry. W zależności od potrzeb mogą Państwo zamówić określony rodzaj. Oferujemy artykuły z trzema lub czterema przewodami. Tego rodzaju elementy mogą być wykorzystywane w instalacjach domowych, w odróżnieniu od kabli YKY, które stosuje się na zewnątrz, ponieważ są bardziej odporne na działanie rozmaitych czynników, m.in. atmosferycznych.

Funkcjonalne oznaczniki na przewody gwarantują przejrzystość

W szerokiej ofercie naszego sklepu znajdują się także wciskane oznaczniki do kabli. Są to występujące w rozmaitych kolorach elementy, które nakłada się na przewody przed ich podłączeniem, dzięki czemu później istnieje możliwość łatwego odczytania, z jakim kablem ma się do czynienia. Oferujemy oznaczniki na przewody z elastycznego tworzywa, na których nadrukowane są symbole, litery i cyfry, pozwalające określić parametry konkretnego kabla. Dzięki nim dysponuje się łatwym dostępem do informacji o przeznaczeniu, rodzaju czy fazie przewodu. Założenie tego rodzaju niewielkich elementów nie stanowi problemu, a w naszej ofercie znajdują się bardzo zróżnicowane zestawy. Mowa zarówno o liczebności poszczególnych komponentów, jak i nadrukach. Znajdujące się w asortymencie naszego sklepu wciskane oznaczniki do kabli pochodzą od sprawdzonych i renomowanych producentów, dzięki czemu gwarantują łatwość użytkowania i wysoką jakość.

Bestsellery
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium