Puszki elektryczne dzielą się na puszki natynkowe hermetyczne oraz puszki podtynkowe do montażu. Służą do zabezpieczenia połączeń przewodów instalacyjnych oraz do montażu łączników i gniazd elektrycznych. W naszej ofercie można znaleźć puszki o różnym przeznaczeniu i różnych technologiach montażu – oferujemy puszki natynkowe i wpuszczane, które zapewniają większy montaż i bezpieczeństwo całego budynku.

Puszki elektryczne

Jednym z fundamentalnych elementów instalacji elektrycznych są puszki. Oferujemy różne rodzaje tego typu produktów, które z powodzeniem mogą być stosowane wewnątrz i na zewnątrz, w warunkach domowych oraz przemysłowych. W naszej ofercie znajdują się puszki elektryczne do regipsu oraz ścian murowanych, a także puszki hermetyczne natynkowe, które można wykorzystywać w trudnych warunkach. Są one odporne między innymi na wilgoć.

Różne rodzaje puszek elektrycznych

Wykorzystywane w instalacjach puszki służą do rozdzielania obwodów, ochrony kabli czy zachowania porządku w okablowaniu. Naszym klientom proponujemy różnego typu produkty. W zależności od wymagań oraz miejsca montażu można zdecydować się na elementy natynkowe lub podtynkowe. Te ostatnie bez wątpienia są dużo bardziej estetyczne, ponieważ instaluje się je w ścianie, na przykład w trakcie montażu gniazdka. Oczywiście puszka instalacyjna podtynkowa może być zastosowana zarówno w płytach kartonowo-gipsowych, jak i w ścianie murowanej. Oferujemy produkty dostosowane do różnorodnych warunków i potrzeb.

Wśród naszych propozycji znajdują się także puszki hermetyczne natynkowe. Gwarantujemy wysoką jakość, odporność i szczelność tego rodzaju artykułów. Dzięki odpowiednim parametrom mogą być one stosowane w trudnych warunkach przemysłowych, a także na zewnątrz budynków, bez obaw o negatywny wpływ czynników atmosferycznych na umieszczone w puszkach przewody.

Różnorodne rozmiary i kolory dostępne w Eleks

Nasi klienci mają możliwość wyboru różnorodnych puszek elektrycznych. Nie ma znaczenia, czy w grę wchodzi puszka instalacyjna podtynkowa, czy natynkowa. Oferujemy różne kolory oraz rozmiary produktów. Istnieje także możliwość wyboru elementów, które można ze sobą łączyć. Montaż jest łatwy, oczywiście pod warunkiem, że dokonują go specjaliści. W przypadku puszek elektrycznych do regipsu proponujemy sprzedaż pojedynczych sztuk, ale także większych zestawów – to korzystna oferta szczególnie dla instalatorów i inwestorów.

Bestsellery
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium