Beżowa seria Ospel Akcent

Każdy budynek potrzebuje dostępu do sieci elektrycznej. Aby jednak korzystanie z niej było bezpieczne i komfortowe, należy ją odpowiednio wykończyć. Z pomocą przychodzą gniazdka i włączniki, które umożliwiają domownikom czy pracownikom włączenie oświetlenia, a także podłączanie urządzeń elektrycznych. Oferowana w sklepie SalonEleks.pl kolekcja beżowych włączników światła i gniazdek elektrycznych Ospel Akcent została zaprojektowana z myślą o osobach, którym zależy na nowoczesnym i oryginalnym wzornictwie.

Nasz osprzęt elektryczny jest zgodny z normą ochrony IP20 i przeznaczony do standardowych instalacji 250 V. Montaż podtynkowych gniazd i włączników (profesjonalnie nazywanych łącznikami) odbywa się przy pomocy standardowych zacisków gwintowych, dlatego nie potrzebujesz specjalistycznych narzędzi, aby je przykręcić wystarczy zwykły śrubokręt.

Beżowa kolekcja Ospel Akcent

W naszej ofercie znajdziesz wiele różnych włączników i gniazdek Ospel z kolekcji Akcent. Najprostsza klasyfikacja obejmuje łączniki pojedyncze/jednobiegunowe (z jednym klawiszem) oraz świecznikowe (z dwoma przyciskami). Liczba klawiszy determinowana jest przez pomieszczenie i pełnione przez nie funkcje, ale należy również pamiętać o dostosowaniu jej do liczby obwodów.

Pojedynczy włącznik beżowy Akcent przeznaczony jest do wnętrz, w którym znajduje się jedno źródło światła. Łączniki świecznikowe sprawdzą się przy oświetleniu z wielu źródeł, np. kinkiecie i układzie reflektorów. Inne grupy włączników to schodowe i dzwonkowe. Te pierwsze stosuje się na klatkach schodowych lub w przedpokojach, drugie natomiast montuje się obok drzwi wejściowych. Łączniki dzwonkowe mają mechanizm sprężynowy, który samoczynnie odbija przycisk i wyłącza obwód.

Jeśli chodzi o gniazda elektryczne, podział jest prostszy. W beżowej kolekcji Ospel Akcent znajdują się warianty izolowane lub nieizolowane (z bolcem lub bez), a także hermetyczne. Gniazda hermetyczne wyposażone są w specjalną osłonę, dzięki czemu sprawdzają się w pomieszczeniach, w którym panuje podwyższona wilgotność powietrza.

Osprzęt elektryczny Ospel Akcent w beżowym kolorze – zamów online

Nasz asortyment obejmuje wiele rodzajów gniazd i przełączników, które zaspokoją potrzeby wielu klientów. Od prostego łącznika schodowego po gniazdo hermetyczne z izolacją – mamy wszystko, czego potrzebujesz, abyś mógł bezpiecznie i wygodnie korzystać z instalacji elektrycznej. Jeśli znudziły Ci się tradycyjne elementy wykończeniowe w białym kolorze, już teraz zamów kolekcję beżowych gniazdek i łączników Ospel Akcent.

Bestsellery
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium