Żarówki LED o różnych barwach oraz taśmy ledowe do montażu w domu i mieszkaniu.

Źródła światła

W sklepie internetowym Saloneleks.pl oferujemy szeroki wybór źródeł światła. Wśród naszych propozycji znajdują się żarówki LED ciepłe i zimne, a także neutralne. Dysponujemy również innymi produktami, takimi jak taśmy LED. W zależności od Państwa potrzeb i oczekiwań jesteśmy w stanie zaoferować produkty idealnie dopasowane pod tym względem. Zdajemy sobie sprawę z faktu, że wybór oświetlenia uzależniony jest między innymi od miejsca, które chcemy oświetlić.

Różnorodne żarówki do wyboru

W naszym szerokim asortymencie znajdziesz między innymi żarówki LED ciepłe. Doskonale sprawdzają się one w miejscach, które są przeznaczone przede wszystkim do odpoczynku i relaksu. Co innego żarówka LED zimna. Ten rodzaj źródła oświetlenia sprzyja pracy i koncentracji, warto więc zastosować go na przykład w biurze. Przypomina światło dzienne, co stanowi największą zaletę tego rodzaju oświetlenia. Z całą pewnością jest bardziej pobudzająca niż ciepła wersja. Oczywiście żarówka LED zimna może dysponować rozmaitym natężeniem światła. Bez wątpienia warto zwrócić uwagę na ten element. Posiadamy artykuły o różnych wartościach lm, czyli lumenów. Ten parametr oznacza moc emitowanego światła – im wyższa jest wartość, tym jaśniejsze oświetlenie.

W naszej ofercie mamy też żarówki LED neutralne. Gdzie sprawdzą się najlepiej? Na przykład w kuchni. Są to produkty pośrednie między ciepłym a zimnym rodzajem światła. Nie męczą oczu, ale też nie gwarantują aż tak przyjemnego nastroju, jak ciepłe oświetlenie. Dlatego żarówki LED neutralne są najczęściej używane w miejscach, w których chcemy oddać naturalne kolory.

Taśmy LED idealne do kuchni i nie tylko

Klientom, którym zależy na efektownie prezentującej się kuchni, proponujemy taśmy LED. Można je montować na meblach, dzięki czemu są one ciekawie oświetlone, zapewniając przy okazji komfort użytkowania. Większa dostępność światła ułatwia wykonywanie rozmaite czynności. Dostępne w naszej ofercie taśmy można przycinać do określonych rozmiarów. Zalecamy jednak stosowanie się do wskazań producenta, aby nie uszkodzić produktu.

Bestsellery
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium