Karlik Mini seria srebrna matowa

Nowoczesne srebrne włączniki i gniazda dla każdego

W salonie internetowym Eleks oferujemy szeroki wybór elementów osprzętu elektroinstalacyjnego. Doskonałym wyborem z pewnością będzie kolekcja srebrna Karlik Mini. Wśród oferowanych produktów znajdują się gniazda, ramki, włączniki, a także różnorodne konfiguracje tego typu sprzętów. Zapewniamy wysoką jakość dostępnego asortymentu, łatwy montaż i bezpieczeństwo użytkowania. W naszej ofercie znajduje się osprzęt, który można dopasować pod względem funkcjonalności oraz estetyki do niemal każdego pomieszczenia.

Matowe srebro osprzętu elektrycznego zapewnia doskonały efekt

Znajdujące się w ofercie salonu Eleks artykuły dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych. Można na przykład zdecydować się na gniazdo srebrne Karlik Mini z obramowaniem w kolorze srebrnym bądź czarnym w zależności od upodobań. Wśród dostępnych w sklepie produktów znajdują się nie tylko gniazda zasilające, ale też internetowe oraz antenowe w różnych konfiguracjach. Do wyboru są modele pojedyncze lub podwójne, z ramką lub bez niej. Dzięki szerokiemu wyborowi gniazdo srebrne Karlik Mini można idealnie dopasować do swoich potrzeb.

W przypadku gniazd zasilających producent zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa. Dysponujemy między innymi modelami wyposażonymi w szczelne przesłony, a także wersjami hermetycznymi, idealnie sprawdzającymi się w kuchni lub łazience. Wysoki poziom ochrony przed porażeniem bez wątpienia ma duże znaczenie dla użytkowników.

Efektowne srebrne włączniki – wiele możliwości wykończenia wnętrza

Dostępna w tej kategorii produktów kolekcja srebrna Karlik Mini skierowana jest do użytkowników o rozmaitych wymaganiach. Względy estetyczne z pewnością są bardzo istotne dla naszych klientów. Dlatego oferujemy osprzęt, który wyróżnia się nowoczesnym, minimalistycznym wyglądem. Oferowane przez salon Eleks produkty mogą zatem stanowić ważny element dekoracyjny. Znakomitym przykładem jest włącznik srebrny Karlik Mini w wielu różnych wersjach. Oferujemy modele schodowe, krzyżowe, dzwonkowe, roletowe, także dostępne w rozmaitych konfiguracjach. Pojedyncze, podwójne i potrójne gniazda w ramkach pojedynczych i większych lub bez ramek – to wszystko można znaleźć w naszej bogatej ofercie. Atrakcyjnie prezentujący się włącznik srebrny Karlik Mini niewątpliwie wpłynie na to, jak efektownie będzie się prezentować całe pomieszczenie.

Bestsellery
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium