Producent Karlik 

Wysokiej klasy, estetyczne i funkcjonalne produkty Karlik gwarantują komfort codziennego użytkowania. W sklepie saloneleks.pl można znaleźć włączniki oraz gniazda, które doskonale sprawdzają się w domach i mieszkaniach – w salonie, sypialni, korytarzu, kuchni czy łazience. W asortymencie znajdują się modele o zróżnicowanych formach oraz kolorach. Dzięki temu mogą stanowić idealne uzupełnienie wnętrz o określonej stylistyce i funkcjach.

Atrakcyjne ramki Karlik podkreślą efektowny styl

Decydując się na dostępny w ofercie osprzęt elektryczny Karlik, klienci mają do dyspozycji elementy dopasowane do upodobań. Jest to możliwe między innymi dzięki ozdobnym ramkom, które występują w bardzo różnorodnych kolorach. Nie ma wątpliwości, że gwarantuje to doskonały efekt estetyczny, który z pewnością ma znaczenie dla wielu użytkowników. Oferta sprawdzonego producenta Karlik pozwala na wykończenie wnętrz w taki sposób, by na każdym robiły one ogromne wrażenie.

Oczywiście zarówno włączniki, jak i gniazda dostępne są w wielu formach. Pojedyncze lub większe ramki, możliwość montażu w orientacji poziomej bądź pionowej, połączenie w jednym zestawie gniazda i włącznika bądź modele składające się wyłącznie z osprzętu o konkretnej funkcji – to wszystko można znaleźć w ofercie osprzętu elektrycznego Karlik.

Zróżnicowane przeznaczenie osprzętu karlik

W przypadku produktów Karlik zapewniamy dostęp do serii Mini, która niewątpliwie sprosta oczekiwaniom różnych odbiorców. W naszej ofercie znajdują się włączniki oświetlenia, a także gniazda sprawdzające się w każdym domowym pomieszczeniu, w tym w łazienkach oraz kuchniach, gdzie konieczne są dodatkowe środki zabezpieczające. Hermetyczne modele pozwalają uniknąć potencjalnego zagrożenia. Sklep zapewnia ponadto modele służące do włączania światła na klatkach schodowych, ale też do sterowania roletami czy uruchamiania dzwonka. Doświadczony producent Karlik dysponuje również zróżnicowanymi gniazdami, nie tylko zasilającymi, ale także antenowymi, internetowymi bądź USB.

Karlik

Bestsellery
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium