Włączniki Karlik Mini USA o nietypowym mechanizmie dźwigniowym - amerykańskie. Posiadamy wszystkie kolory z serii oraz różne rodzaje łączników - krzyżowe, schodowe, dzwonkowe, pojedyncze, podwójne.

Wyłączniki amerykańskie USA Karlik Mini

Łączniki światła w stylu amerykańskim

U nas zamówisz przełączniki Karlik Mini w amerykańskim stylu, które charakteryzują się nowoczesnością i elegancją. Amerykańskie przełączniki są precyzyjnie wykonane i nowoczesne. W saloneleks.pl znajdziesz łączniki w stylu amerykańskim z ozdobną ramką w różnych kolorach, takich jak biały, matowa czerń, beż, miętowy, brąz czy lawendowy. Wyłączniki amerykańskie USA, podobnie jak zwykłe przełączniki, dzielą się na pojedyncze, podwójne, schodowe, krzyżowe itp. 

Wyłączniki amerykańskie USA od Karlik Mini

Łączniki USA posiadają małą dźwignię o unikalnym kształcie, dzięki czemu dodadzą elegancji każdemu wnętrzu. Amerykańskie włączniki Karlik Mini wykonane są z dobrego, trwałego, odpornego na zarysowania materiału. Wyłączniki w stylu amerykańskim nie różnią się rozmiarem od zwykłej serii, dzięki czemu dobrze prezentują się na każdej ścianie. Możesz kupić amerykańskie łączniki w ramkach, a także te bez ramek- same moduły.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium