ViPlast Koala - białe natynkowe włączniki i gniazda

Różnorodne gniazda i łączniki natynkowe, jakie mamy do zaoferowania, doskonale sprawdzają się w różnych warunkach. W naszym asortymencie znajdują się rozmaite elementy osprzętu elektrycznego. Wysokiej klasy białe łączniki natynkowe ViPlast, tak samo jak gniazda tej marki, mogą być użytkowane w różnych warunkach, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Są odpowiednie również do pomieszczeń zapylonych oraz miejsc, gdzie panuje wysoki poziom wilgotności. Dzięki odpowiednim materiałom wykonania oraz hermetycznej obudowie, w tym klapce, są one odporne na rozmaite czynniki.

Osprzęt ViPlast o różnym zastosowaniu

Znajdujące się w naszej ofercie białe łączniki natynkowe ViPlast stosowane są między innymi jako dzwonki oraz włączniki światła. Występują one w wersji pojedynczej i podwójnej. Dysponują one wysokim stopniem ochrony przed pyłem i wodą. To samo dotyczy innych elementów sprzedawanych w tej kategorii, takich jak białe gniazdo natynkowe ViPlast Koala. W tym przypadku można zdecydować się na wersję pojedynczą oraz podwójną. Umożliwiamy także wybór produktów z czarną bądź białą klapką. Decydując się na białe gniazdo natynkowe ViPlast Koala, macie Państwo pewność, że otrzymujecie produkt najwyższej jakości doskonale sprawdzający się nawet w trudnych warunkach i dysponujący uziemieniem.

Naszym klientom gwarantujemy doradztwo w kwestiach dostawy oraz aspektach technicznych. Zapewniamy też ekspresową wysyłkę towaru. 

Bestsellery
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium