Karlik Mini włączniki i gniazda srebrne matowe

Kontakty i włączniki w kolorze srebrnym Karlik Mini

Nasz sklep internetowy Salon Eleks posiada szeroki wybór srebrnych produktów. Srebrna kolekcja Karlik Mini to zdecydowanie świetny wybór. Oferowane produkty to gniazda, ramki, przełączniki oraz różne konfiguracje do tego typu sprzętu. Gwarantujemy wysoką jakość, łatwy montaż i bezpieczne użytkowanie istniejącego asortymentu. W naszym asortymencie znajdują się akcesoria, które można funkcjonalnie i estetycznie dopasować do niemal każdego pomieszczenia.

Gniazda w matowym srebrze Karlik dają świetny efekt

Produkty do salonu od Salon Eleks dostępne są w różnych kolorach. W zależności od preferencji możesz wybrać np. rękaw Karlik Mini w kolorze srebrnym ze srebrną lub czarną obwódką. Wśród produktów w sklepie znajdują się nie tylko gniazda, ale także gniazda internetowe i antenowe o różnych konfiguracjach. Wybierz jeden lub dwa modele, z ramą lub bez. Dzięki szerokiemu wyborowi, srebrne gniazdo Karlik Mini można idealnie dopasować do swoich potrzeb. Dla gniazd Karlik gwarantuje wysoki poziom bezpieczeństwa. Mamy na przykład modele bez ramek oraz gniazdka hermetyczne, które idealnie nadają się do kuchni czy łazienek. Wysoki poziom ochrony przed porażeniem prądem elektrycznym jest niewątpliwie bardzo ważny dla użytkowników.

Efektowne srebrne włączniki - wiele możliwości dekoracyjnych

Srebrna kolekcja Karlik Mini z tej grupy produktowej skierowana jest do użytkowników o różnych wymaganiach. Aspekty estetyczne są z pewnością bardzo ważne dla naszych klientów. Dlatego proponujemy akcesoria, które wyróżniają się z tłumu nowoczesnym, minimalistycznym wyglądem. Wybór produktów do salonu może być zatem ważnym elementem dekoracyjnym. Świetnym przykładem jest srebrny włącznik Karlik Mini w kilku różnych wersjach. Oferujemy modele schodowe, krzyżowe, kielniowe i żaluzjowe, dostępne również w różnych konfiguracjach. Gniazda pojedyncze, podwójne i potrójne w ramkach pojedynczych i większych lub bez ramek - to wszystko znajdziesz w naszej bogatej ofercie. Atrakcyjny srebrny włącznik Karlik Mini z pewnością sprawi, że każde pomieszczenie będzie wyglądało imponująco.

Bestsellery
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium